UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na jakiej podstawie wypisujesz bzdury o tym, że co rok są te same wystawy??? W zeszłym roku noc muzeów była bodajże w czerwcu, a w sierpniu i we wrześniu zostały otwarte dwie wspaniałe wystawy w NASZYM ELBLĄSKIM MUZEUM!!!! Wystawy, które warto zobaczyć, bo takich wystaw nie ma jeszcze nigdzie w całej Polsce!!!! Widziałeś/aś te wystawy?? Czemu twierdzisz, że co roku jest to samo kiedy tych wystaw w zeszłym roku na noc muzeów jeszcze nie było!!!!!Nie rozumiem takich ludzi jak ty. .. wypowiadasz się choć nie posiadasz wiedzy na dany temat. .. Apel do inteligentnych ludzi, którzy czytają ten artykuł: Nie słuchajcie ludzi, którzy w Muzeum byli 100 lat temu, a wypad na plaże do Kadyn z dzieciakami uważają za atrakcję życia
  • Wolę sopot i molo ogółem mówiąc. A nasze biedne muzeum mniw nie cieszy. Cebulaczku zadowalaj się sam takimi wystawami. Bo ja wybieram wycieczkę poza granice kraju by noc muzeum spędzić NAPRAWDĘ.
  • Wolę sopot i molo ogółem mówiąc. A nasze biedne muzeum mniw nie cieszy. Cebulaczku zadowalaj się sam takimi wystawami. Bo ja wybieram wycieczkę poza granice kraju by noc muzeum spędzić NAPRAWDĘ.
  • O tak Sopot, molo!!!! Kolejna atrakcja życia. .. .żal. .. .Gratuluję z całego serca, że stać Cię na wycieczki za granicę, ale muszę Cie uświadomić, bo chyba jeszcze tego nie wiesz. .. .wielu ludzi nie stać na takie wycieczki. .. .. i korzystają z wszelkich dostępnych atrakcji na miejscu by miło spędzić czas więc udanego wypadu za granicę życzę, a tym czasem daj w spokoju cieszyć się miejscowymi atrakcjami ludziom, którzy nie mają tyle pieniędzy co Ty. .. .. albo zafunduj mi i mojej rodzinie taką wycieczkę to i my sobie "spędzimy noc MUZEÓW NAPRAWDĘ"