UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Państwo W. , którym mistrz obrabia d. na lewo i prawo, uhonorowali go złotym serduchem. Świecie nasz...
  • sama szczera prawda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    tadek3(2024-04-19)
  • Uprzejmie informuję, że Państwo W. samowolnie zaklócili porządek otwarcia mojej wystawy. Zrobili to metodą " na Kaczyńskiego", który bez żadnego trybu wdziera się na mównicę... Te błazeńskie występy zniszczyły ustalony z Panią dyrektor Emilią Orzechowska precyzyjny scenariusz otwarcia wystawy. Zaskoczyly mnie i zmusiły do szybkiego. ratowania sytuacji. Spodziewam się, że po powrocie z ceremonii otwarcia Biennale Sztuki w Wenecji Pani dyrektor ustali kto dopuścił do tego incydentu i wyciągnie konsekwencje. Uwazam za niedopuszczalne by osoby z zewnątrz bez uprzedzenia ingerowały w porządek wieczoru. Przepraszam wszystkich którzy musieli oglądać kuriozalny występ zagubionych w czasie i przestrzeni dwoje celebrytów. Dodam, że jako człowiek niewidomy byłem zupełnie zdezorientowany i w tym momencie bezradny. Hashtagi: #WaldemarCichon
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    15
    Cichoń(2024-04-20)
  • @Cichoń - Żałosny jesteś Waldku!
  • @Cichoń - Ktoś ma bujną wyobraźnię i podszywa się pod pana Cichonia. Przykre, że niektórzy próbują swoich literackich umiejętności szczując ludzi na siebie. A sam wernisaż przebiegł w bardzo serdecznej atmosferze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Źenua(2024-04-21)
  • @Źenua - Jakby się podszywał, to już by tego wpisu nie było.
Reklama