UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ulala - Takie czasy że ludzie mają samochody, do pracy muszą dojechać i wrócić też, a jak wrócić to i zaparkować należy. Mamy 21 wiek i chyba tylko bur.. nie potrafi tego zrozumieć, nie chcę nikogo obrazić ale mdli mnie jak czytam lub słucham tego marudzenia. Samochody przeszkadzają, na rowerzystów narzekają, co mam koniem jeździć?!, tylko gdzie go zaparkować;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Egoniasty(2018-05-08)
  • @Egoniasty,rozumiem wszystkich i wszystko,lecz nie trawie imbecyli-nie o Tobie to-jak mozna byc za betonem,asfaltem itp?,nie dosc ze powietrze w tym miescie-jak i calej Polsce-jest tak zanieczyszczone ze oddychac sie nie da to jeszcze wiecej aut pod dom?tak zeby Paniusia odrazu z klatki wysxla i zapakowala do auta!a dzieci?ludzie?gdzie w tym wszystkim jest dobro czlowieka hmm?pewnie pamietasz,zabawy kolo domu,trzepak,itd,teraz nie bo auta musza stac
  • @ulala - Co wy z tymi paniusiami?? Tam W OGÓLE nie ma gdzie zaparkować W OGÓLE!!!. Za dnia pakują się pracownicy pobliskich sklepów, a nawet petenci i odwiedzający ze szpitala, bo żal d. .ściska, żeby zapłacić parę złotych za parkowanie na szpitalu. Sklep z dużym parkingiem pilnuje, żeby tylko klienci mogli tam zaparkować. Przestańcie chrzanić o parkingach podziemnych w bloku z lat 70-80! Kto wtedy wiedział, że przeciętnego Kowalskiego będzie stać na auto? I co mają teraz wziąć wielki dźwig, podnieść na nim blok razem z piwnicami, dobudować pod spodem parking i wsadzić blok z powrotem na miejsce?? I jeszcze słowo do tego, co wszystkich by na rower wsadził - starsze schorowane osoby też mają jeździć rowerami? Po zakupy na cały tydzień też rowerem? Dobrze, że wycieli ten las, bo tylko szpecił i był przytułkiem dla wszelkiego robactwa. Teraz przynajmniej wygląda tam schludnie i przejrzyście.
Reklama