UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

 
Elbląg, Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

Administracja skarbowa to nowa propozycja Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, która od najbliższego roku akademickiego prowadzona będzie w ramach kierunku Administracja. Studia na tej specjalności są bezpłatne, prowadzone w trybie dziennym, trwają 3,5 roku i kończą się tytułem licencjata.

Specjalność wpisuje się bezpośrednio w utworzenie w 2017 roku Krajowej Administracji Skarbowej - wyspecjalizowanej administracji rządowej, która powstała z połączenia trzech organów: administracji podatkowej, Służby Celnej oraz kontroli skarbowej.
     Program kształcenia w ramach specjalności administracja skarbowa sprawia, że jej absolwenci będą w pełni przygotowani do podjęcia zatrudnienia wszędzie tam, gdzie niezbędne jest posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu ciężarów i świadczeń publicznych. Przedmioty specjalizacyjne i specjalnościowe w ramach administracji skarbowej prowadzone będą przez praktyków z długoletnim doświadczeniem pracy w tych służbach.
     Studenci odbędą 15-tygodniowe praktyki w instytucjach i organizacjach państwowych zajmujących się rejestracją podatników, wymiarem, kontrolą i egzekucją zobowiązań podatkowych oraz prowadzących dochodzenia i orzekających w sprawach o przestępstwa i wykroczenia skarbowe.
     Absolwenci tej specjalności będą mieli możliwość zatrudnienia m.in. w jednostkach organizacyjnych Krajowej Administracji Skarbowej, których w Polsce jest aż 620, a także w: kancelariach prawniczych i podatkowych, firmach doradczych, korporacjach finansowych, biurach rachunkowych, urzędach gmin/urzędach miast, starostwach powiatowych, urzędach centralnej administracji rządowej, organach nadzoru i kontroli. Ponadto absolwenci mogą założyć własną działalność gospodarczą lub kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia, w zakresie, doradztwa podatkowego, finansów i rachunkowości.
     
     Jeśli chcesz pracować w organach administracji skarbowej lub w komórkach administracyjnych dowolnego podmiotu gospodarczego, ta specjalność jest właśnie dla Ciebie.

     Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej
     
     PWSZ w Elblągu #StudiujZawodowo
     

     ----- artykuł sponsorowany ------
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl