Wtorek 22-01-2019, imieniny Wincentego, Anastazji. Dzień Dziadka
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Edukacyjna Ściąga portElu. Co po maturze?

Elbląg, Edukacyjna Ściąga portElu. Co po maturze?

 Po maturze, wielu młodych ludzi zastanawia się „co dalej”? Nauka czy praca, a jeśli nauka to gdzie? Wyboru za Was nie podejmiemy, ale możemy pomóc. Dziś startuje kolejna Ściąga portElu. Tym razem z ofertami edukacji właśnie po egzaminie dojrzałości. Zaczynamy, a jakże by inaczej, od Elbląga.

 Centrum Kształcenia Praktycznego - z siedzibą przy ul. Bema 54 w Elblągu posiada 25 pracowni specjalistycznych, w których przez 7 dni w tygodniu realizujemy naukę w 13 zawodach. Od poniedziałku do piątku kształcimy młodzież ponadgimnazjalną, natomiast w weekend osoby dorosłe. W ofercie edukacyjnej posiadamy bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe (szkoła dla dorosłych) w kierunkach m.in.: operator obrabiarek skrawających (posiadamy oferty pracy w tym zawodzie), elektromechanik pojazdów samochodowych, stolarz, technik informatyk, technik mechanik, fryzjer, technik usług fryzjerskich i wiele innych. Wszystkie zajęcia przeprowadzane są na terenie naszej Placówki. Oferujemy również płatne krótkoterminowe kursy głównie spawalnicze, programisty i operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC, fryzjerskie i wizażu. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie, bądź pod nr telefonu 55 625 67 25.
     
     Cosinus - Szkoła Cosinus jest całkowicie bezpłatną formą kształcenia dla osób dorosłych. Tegoroczni maturzyści mogą już od wrześnie kontynuować edukację w szkole policealnej. Oferta Szkół policealnych Cosinus adresowana jest do wszystkich osób posiadających minimum wykształcenie średnie- również do tych, którzy nie przystąpili do egzaminu maturalnego lub nie udało im się go zdać. Proponujemy Państwu kształcenie w najbardziej poszukiwanych na rynku pracy zawodach. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, składającą się w większości z nauczycieli posiadających uprawnienia Egzaminatorów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom oraz doskonale wyposażonym pracowniom praktycznej nauki zawodu zyskujecie Państwo możliwość jeszcze lepszego przygotowanie się do egzaminów zawodowych. To właśnie one stanowią przepustkę do uzyskania tytułu technika w danym zawodzie, a w perspektywie czasu są kluczem do zdobycia przez Państwa wymarzonej pracy. Mamy również podpisane umowy z wieloma instytucjami , dlatego nasi słuchacze zawsze znajdują atrakcyjne miejsce na odbycie praktyk zawodowych. Lista kierunków oraz szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie, profilu lub pod nr tel.: 55 235 57 38.
     
     Elbląska Szkoła Medyczna - obecnie Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej, zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na aż 11 zawodach: opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskowa, a w tym roku ze specjalnością opieki okołoporodowej, opiekun medyczny, technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna i nasze najmłodsze „dzieci”: technik elektroradiolog i florysta. Od 1 września 2016 roku planujemy otwarcie kolejnego nowego kierunku poza branżowego: technik ochrony fizycznej osób i mienia. Ofertę kierujemy nie tylko do młodzieży, ale także dorosłych - w każdym wieku. Jest ich coraz więcej. Niektórzy nasi uczniowie mają ponad 50 lat i jak mówią „nauka w tej szkole dała mi drugą młodość i niezapomniane przeżycia”. Coraz więcej mamy kierunków zaocznych i wieczorowych. W weekendy szkoła „pęka w szwach”. Śmiem twierdzić, że nie ma na elbląskiej ziemi placówki medycznej lub społecznej, w której nie było lub nie są zatrudnieni absolwenci naszej szkoły. Są chętnie zatrudniani, bo pracodawca może liczyć na profesjonalne i rzetelne przygotowanie zawodowe naszych słuchaczy. Sami uczestniczycie Państwo w ich kształceniu w Waszych placówkach. To także dzięki Wam zdawalność zewnętrznych egzaminów zawodowych jest jedną z najwyższych w kraju - 95% - 100%. Więcej informacji na naszej stronie lub pod nr tel.: 55 233 63 19.
     
     Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu - oferuje studia pierwszego stopnia na kierunkach: pielęgniarstwo, fizjoterapia, ratownictwo medyczne, pedagogika, administracja, zarzadzanie i bezpieczeństwo wewnętrzne oraz drugiego stopnia na kierunkach: pedagogika, pielęgniarstwo i administracja. Na każdym kierunku studiów uczelnia oferuje szeroki wybór atrakcyjnych specjalności. Ofertę studiów wyższych uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia. Studia podyplomowe oferowane są łącznie na blisko 25-u kierunkach. Warto wspomnieć m.in. o Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Przygotowaniu pedagogicznym, Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, czy Socjoterapii i resocjalizacji. Nowymi kierunkami są plastyka i technika, nauczanie języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W tym roku akademickim nowym kierunkiem, na który rozpoczynamy nabór jest Diagnoza, edukacja i terapia osób z autyzmem. Szeroką ofertą szkoleniową dysponuje także Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych. Aktualnie trwa nabór na kursy specjalistyczne Resuscytacja krążeniowo oddechowa - RKO, Wykonywanie i interpretacja zapisu EKG oraz Wywiad i badanie fizykalne. Studium prowadzi aktualnie nabór na kurs kwalifikacyjny Pielęgniarstwo epidemiologiczne oraz na szkolenia specjalizacje Pielęgniarstwo chirurgiczne, Pielęgniarstwo internistyczne, Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej terapii. Szczegółowe informacje na stronie w zakładce studium (kursy i szkolenia).
     
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu - jest publiczną uczelnią powołaną w 1998 r. Obecnie kształci na 11 kierunkach i 27 specjalnościach. Wśród nich są studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie, prowadzone w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Na większości kierunków realizowany jest praktyczny profil kształcenia. Zgodnie ze swoją misją i wizją Uczelnia kształci absolwentów kreatywnych, twórczych, innowacyjnych. Wyróżnia się na tle innych jako inwestująca w kształcenie dla rynku pracy, dba o praktyczną edukację swoich studentów oraz przygotowuje ich tak, by mogli w sposób skuteczny i efektywny osiągnąć w przyszłości sukcesy zawodowe. W roku akademickim 2016/2017 oferujemy kierunki: Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria środowiska, Informatyka, Administracja, Ekonomia, Pedagogika, Pedagogika – II stopnia (magisterskie), Pedagogika specjalna, Filologia polska, Filologia. Rekrutacja trwa, elektroniczna rekrutacja kandydatów na stronie. Uczelnia oferuje również studia podyplomowe, sprawdź pełną ofertę na stronie.
     

     
     Inne szkoły, chcące dopisać swoją ofertę do Ściągi prosimy o kontakt na milosz@portel.pl
     

     
---reklama---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem