Sobota 23-02-2019, imieniny Polikarpa, Romy
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EUH-E, tu warto studiować!

 
Elbląg, EUH-E, tu warto studiować!

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie) na kierunkach Administracja, Pedagogika, Zarządzanie, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Pielęgniarstwo, Ratownictwo medyczne oraz studia II stopnia (studia magisterskie) na kierunkach Administracja, Pedagogika, Pielęgniarstwo, a także jednolite studia magisterskie* na kierunku Fizjoterapia.

W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych organizowanych w Elblągu, Tczewie, Pile, Krotoszynie, Szczecinku i Poznaniu. EUH-E prowadzi także Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, w ramach którego organizuje szkolenia, kursy i studia podyplomowe skierowane do kadry medycznej.
     EUH-E to jedyna uczelnia w Elblągu kształcącą na kierunkach medycznych.
     Dokumenty rekrutacyjne przyjmujemy do końca września. Nie czekaj, wybierz swój kierunek! Liczba miejsc ograniczona! Limit przyjęć na kierunek Pielęgniarstwo studia II stopnia został wyczerpany.
* uczelnia złożyła wniosek do MNiSW.
     
           
Zapisz się, rekrutacja trwa!
     Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
     ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
     tel. 55 239 39 55
     e-mail: rekrutacja@euh-e.edu.pl

     
     Wybierz swój kierunek
     www.euh-e.edu.pl
     
     
     
                                                                          ------- artykuł sponsorowany -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl