UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Hryniu ma 100% rację. Ja próbowałem swoich sił (bez znajomości) w EPEC'u około roku 2006 / 2007 ( studia energetyka cieplna. PG Gdańsk) i poinformowano mnie, że wprawdzie jest praca ale raczej nie dla mnie. Oferowano czyszczenie kotłów od środka (bardzo brudna praca fizyczna). Nic innego nie oferowano. I nie byłem tam tylko raz. Odwiedzałem Epec przez cały rok, przypominając o sobie co jakiś czas. W końcu odpuściłem.
  • zreszta po co sie oszukiwac wejdzcie na pierwszy lepszy portal z pracą i wpiszcie na inżynier środowiska albo sanitarny, ofert jak na lekarstwo, a jeśli juz coś trafisz to pensja jak w biedronce, do tego musisz zasuwać bo potrzebujesz podpisów w książce praktyk aby zrobićupragnione upraewnienia. Teraz zrobcie to samo tylko zamiast inżynier wpiszcie hydraulik. Ofert zatrzesienie i to w polsce jak i za granicą. I właśnie po takiej analizie porzuciłem swoje ambicje. Jako ciekawostkę podam, ze zawód nie jest zły, np. UM zapłacił pewnej Pani za projekt Dolna/Stoczniowa az 300tys. zł, z tym że trzeba mieć plecy żeby taki przetarg wygrać. Sprawdzcie jeśli nie wierzycie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    chryniu(2016-02-28)
Reklama