Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapisy do szóstej edycji Akademii Smyka już od 15 maja

Zapraszamy dzieci 5-6 letnie do uczestnictwa w sobotnich zajęciach Akademii Smyka. Będziemy się spotykać raz w miesiącu, od października do maja następnego roku w godz. 9.15 - 11. Akademia Smyka ma za zadanie rozbudzić w małych studentach ciekawość świata i nauki.

Zajęcia odbywają się w przystępnej i atrakcyjnej formie dla maluchów. Podczas spotkań w formie edukacyjnej zabawy dzieci zdobywają wiedzę na interesujące tematy, rozwijają pasje i zainteresowania. Wykładowcami w Akademii Smyka są nauczyciele, instruktorzy i eksperci w różnych dziedzinach.
     Poprzednich pięć edycji Akademii cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. O przyjęciu dziecka do Akademii Smyka decyduje kolejność zgłoszeń. Należy zapoznać się z regulaminem, który znajduje się na stronie.
     

     Akademicka Szkoła Podstawowa

     Elbląg, ul. Lotnicza 2,
     Budynek EUH-E
     tel. 55-239-38-98
     www.akademicka.elblag.pl
     
     
     
     Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc w pierwszej i drugiej klasie Akademickiej Szkoły Podstawowej. Rodziców zainteresowanych przeniesieniem dziecka do naszej szkoły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego – zebranie informacyjne odbędzie się w dniu 14 maja na godz. 17.30.
     W szkole panują bardzo dogodne warunki dla uczniów i ich rodziców. Uczniowie rozpoczynają swój dzień nauki, codziennie o tej samej godz. 8.15. Zajęcia lekcyjne kończą się również codziennie o tej samej porze.
     
     Świetlica zapewnia dzieciom opiekę w godz. 6.30 – 17.15. Uczniowie, czekając na przyjście rodzica, mogą uczestniczyć w edukacyjnych zajęciach tematycznych, sportowych np. aikido, kids dance oraz pobawić się, zjeść posiłek i odrobić zadania domowe.
     Niewielka liczba dzieci w klasach sprawia, że nauczyciele mogą w sposób indywidualny podchodzić do uczniów, mają możliwość ukierunkowania procesu nauki u każdego dziecka, pomagają rozwiązywać zauważone trudności oraz rozwijać uzdolnienia.
     
     Szkoła zapewnia szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych (już w cenie czesnego):

 


     Język angielski.
     Język hiszpański.
     Język rosyjski, niemiecki.
     Zajęcia wokalne.
     Zajęcia teatralne.
     Trening kreatywności.
     Trening pamięci.
     Zajęcia szachowe.
     Koła zainteresowań.
     Zajęcia taneczne Kids Dance.
     Zajęcia plastyczne.
     Sztuki walki - aikido, karate.
     Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad.
     
     Szkoła dysponuje salą gimnastyczną, nowoczesnym placem zabaw oraz pełnowymiarowym, wielofunkcyjnym boiskiem. Uczniowie korzystają bezpłatnych podręczników, które mogą pozostawiać w swojej szafce.
     Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku uczelni wyższej - Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej, która zapewnia przyjazne i bezpieczne otoczenie do nauki, zabawy i odpoczynku dzieci.      


     ----- artykuł sponsorowany -----
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl