Rezerwy tracą punkty „w ostatniej chwili“

Elbląg, Rezerwy tracą punkty „w ostatniej chwili“

Nie udała się wyprawa rezerw Olimpii Elbląg do Grabowa. Żółto-biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z Constractem Lubawa tracąc bramkę tuż przed końcowym gwizdkiem.

Mecz w Grabowie (tam swoje spotkania rozgrywa Constract Lubawa) zaczął się źle. Dość napisać, że podopieczni Karola Przybyły po pierwszych 45 minutach przegrywali 0:2, po bramkach Daniela Madeja i Jakuba Słomskiego. Po przerwie Olimpijczycy ruszyli odrabiać straty. W 62. minucie bramkarz gospodarzy zobaczył czerwoną kartkę. Chwilę później Marcel Stefaniak zdobył z rzutu wolnego kontaktowego gola. W 80. minucie Adam Rychter doprowadził do wyrównania. i kiedy wydawało się, że będzie remis, piłka dość nieszczęśliwie odbiła się od jednego z Olimpijczyków i wpadła do elbląskiej bramki.

W następnej kolejce Olimpijczycy w Elblągu podejmą Granicę Kętrzyn.

Constract Lubawa - Olimpia II Elbląg 3:2 (2:0)

Bramki dla Constractu: Madej, Słomski, samobójcza, dla Olimpii: Stefaniak, Rychter

Olimpia II: Olbryś - Łaszak, Kasprzykowski, Łąpieś (80, Stróżewski), Etmański (46‘ Rychter), Ruciński (75‘ Dzierzkiewicz), Piróg, Tobojka (70‘ Furmański), Kryński, Stefaniak, Dziurdzia (65‘ Łoś)