UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Ruski mają w głębokim poważaniu ten przekop. Tylko się śmieją z tej głupoty. Sami już sobie kiedyś wybudowali kanał Białomorski (później nazwany kanałem Stalina). Cytuję "Inwestycja miała być przede wszystkim demonstracją siły i sprawności władzy sowieckiej wobec własnych obywateli, nie zaś służyć praktycznym celom ekonomicznym czy choćby politycznym." Mam niestety dziwne wrażenie, że historia lubi się powtarzać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18 28
  (2019-01-23)
 • Skoro mają gdzieś i się ,, śmieją'' to jak wytłumaczysz to, że burmistrz i gubernator obwodu Kaliningradzkiego protestuje przeciwko tej inwestycji i Rosja interweniuje w tej sprawie w UE, przecież, jakby mieli to gdzieś to by się śmiali i nie protestowali. Jak to wytłumaczysz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16 5
  Gienek(2019-01-23)
 • Biełomorkanał to tragedia i śmierć wielu niewolników GUŁAGu,ich kości zostały wrzucone w beton budowy,więc porównywanie tutaj nieludzkiego systemu do planowanej inwestycji,która wreszcie ożywi polską część Zalewu i uniezależni nas od intruzów,którzy historycznie nie mają żadnych praw do regionu sambijskiego,Królewca,uważam za nie na miejscu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  Marek elblaski(2019-01-24)
Reklama