UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba znać język rosyjski. Niczego nie pomylono. Nawiązano do faktu, że Elbląg i w Rosji nadal Kaliningrad były miastami partnerskimi. Stwierdzono na koniec, pokazując zdjęcia Elbląga, że Obwód Kaliningradzki i jego stolica rozwijają się właściwie, a ich partner wciąż boryka się z różnymi problemami i nie ma perspektyw na poprawę jego sytuacji gospodarczej.
    Fake, w rosyjskim komentarzu do filmu nic takiego nie ma [red.]
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    75
    7
    Uchaton(2023-09-30)
  • @Uchaton - Też mi się tak wydaje
  • @Uchaton - I teraz rodzi się pytanie, kto i kogo takim artykułem stara się zmanipulować?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    3
    Tak pytam(2023-09-30)
  • @Uchaton - Te Ruskie tęsknią za małym ruchem granicznym. To pewne!!! Mieli chamy złoty róg ostał im się jeno sznur...
  • @Uchaton - Odsłuchałam kilka razy urywek z rosyjskiej telewizji o Kaliningradzie/ Królewcu. Być może moja znajomość j. rosyjskiego jest już słaba, ale nie usłyszałam niczego o gospodarczych kłopotach Elbląga. Wypowiedź spikera jest zbyt krótka, aby zamieścić wszystko, o czym piszesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    starsza pani(2023-09-30)
  • @Uchaton - Dokladnie. Nic nie pomylono, tylko pokazano ze do portu w Krolewcu moga wplywac duze statki, a do Elblaga orzez upor wladz lokalnych ciagle nie.
  • @Cz. - Czyli co, potwierdzono, że w Elblągu istnieją problemy gospodarcze, bo port niczego jak dotąd nie zmienił, ale co najważniejsze nie pomylono Elbląga z Kaliningradem, czy jak teraz mówi się w Polsce Królewcem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Uchton(2023-09-30)
  • @Uchaton - Ale jak wróci nasz człowiek w Warszawie, to Elbląg będzie się znów rozwijał poprawnie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Wołodia(2023-10-01)
Reklama