UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Faktycznie, solidna grupa badawcza - 3 osoby wegetarianie, bladzi i chudzi, tzn. chorzy od niejedzenia mięsa :-D Za to typowy zjadacz golony i karkówki ma czerwoną twarz (nadciśnienie) i bebzon, podziękuję. Człowiek jednak ma inne zęby i żołądek, niż typowi mięsożercy, jak wspomniane przez ciebie drapieżniki, tylko dureń mógłby je przestawiać na wegetarianizm. My jednak mamy wybór. W obecnych czasach polowanie to po prostu sadystyczna rozrywka. Nawet mięsożerca może iść do sklepu, gdzie ma tony nieżywych, poćwiartowanych i obrobionych wstępnie zwierząt, żeby przypadkiem nie doznał szoku, że musiano je uprzednio zabić. My bez jedzenia mięsa przeżyjemy, a i zwierzęta również, więc wybieram tę drogę.
  • No to sobie wybieraj, ja Ci nie zakazuje Twojej drogi, a Ty nie zakazuj mojej, na tym polega wolność. Poza tym nie chodzi o to, żeby jeść samą golonę i karkówkę czy słoninę, ja np. nie lubię tych rodzajów mięsa. Tylko, żeby prowadzić zbilansowaną dietę, ja lubię chude mięso, ryby i owoce morza. A czlowiek jest wszystkożerny i do tego ma dostosowane uzebienie. Nie widzę różnicy natomiast między polowaniem, a np zabijaniem świni w rzeźni, bo i tu jest zabijanie i tu, a jak mówiłem liczba dużej zwierzyny i ptaków musi być regulowana, bo ich liczba się rozrosnie do niebotycznych rozmiarów i zniszczą roślinność i pola uprawne, bo nie mają naturalnych wrogów.
  • No to sobie wybieraj, ja Ci nie zakazuje Twojej drogi, a Ty nie zakazuj mojej, na tym polega wolność. Poza tym nie chodzi o to, żeby jeść samą golonę i karkówkę czy słoninę, ja np. nie lubię tych rodzajów mięsa. Tylko, żeby prowadzić zbilansowaną dietę, ja lubię chude mięso, ryby i owoce morza. A czlowiek jest wszystkożerny i do tego ma dostosowane uzebienie. Nie widzę różnicy natomiast między polowaniem, a np zabijaniem świni w rzeźni, bo i tu jest zabijanie i tu, a jak mówiłem liczba dużej zwierzyny i ptaków musi być regulowana, bo ich liczba się rozrosnie do niebotycznych rozmiarów i zniszczą roślinność i pola uprawne, bo nie mają naturalnych wrogów.
  • I co duńscy naukowcy właśnie pokazali badania, które udowadniają, że dieta wegetariańska uszkadza mózgi u dzieci
Reklama