UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Smutny trollu, to rząd PiS przegłosował prawo umożliwiające wycinkę drzew wg własnego widzimisię (Lex Szyszko), to również rząd PiS odpowiedzialny jest za nadzór nad Policją, która dziś takie babole sadzi i nie ma zamiaru karać za ewidentne łajdactwo, barbarzyństwo i samowolkę chłopka-roztropka, który żywemu nie przepuści. Kraju, w którym rządzi taka nieudolna władza i który pozwala na taki bandytyzm nie można nazwać inaczej, jak właśnie "dzikim". Lecz się ze swoich obsesji, troll-anonimku bez pojęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    22
    RobertKoliński(2019-03-27)
  • Brawo dla pana panie Robercie! Nie dalej jak wczoraj czytałam pana komentarz nt mowy nienawiści i stop hejtu a dzisiaj obraża pan kogoś w internecie nazywając go trolem. Bije obłudą
  • Przecież Panie Robercie na wsi zawsze wycinali drzewa bez względu na te prawa i u mnie we wsi wycięli większość drzew i krzewów na rowach czy miedzach dużo wcześniej zanim PiS doszedł do władzy i wprowadził tą ustawę o wycince. Jeszcze 20 lat temu wszędzie na wsi rosły Kasztany, Dęby, jabłonie, Jesiony, Wierzby na rowach i od tamtego czasu większość wycięto i nikt z tym nic nie robił. A jak to udowodnić, że ktoś wyciął drzewo w publicznym rowie i zabrał sobie na opał? Nawet starym jabloniom nie przepuscili, a jak chodziłem ze szkoły, to można było sobie zerwać smaczne jabłko po drodze i zjeść. I to te dobre i stare odmiany jak Kosztela, Grafsztynek, Malinówka czy Grochówka i Zającowka, te jabłka miały smak i aromat, nie to co te dzisiaj z sadów przemysłowych. Na szczęście ja swój stary sad zachowałem i mam dobre jabłka.
  • Znajdź sobie uczciwą pracę i nie marudź. Napiszę grzecznie, ale ciśnie się kilka epitetów.
Reklama