UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mnie nie denerwuje to, że chodzą - ale martwi mnie to, że robią to jak faryzeusze - patrzcie to my, prawdziwy sort katolików rzymskich, tylko my kochamy Boga i jesteśmy mu wierni a nie jak ci co modlą się w ciszy. Martwi mnie to też, że na tych zdjęciach widać zacięte wargi i oszalały wzrok tych katolików co to dotykają krzyża ale jak by mogli to by tym krzyżem pozabijali resztę, tych wskazanych jako innego sortu. Martwi mnie to, że idą w procesji ale w sercu mają złość pogardę dla innego człowieka. To są właśnie ci katolicy, którzy na jedno zawołanie z Torunia potrafią wręcz "zabijać" wzrokiem, szarpać i pluć na innego człowieka. Nie potrafią w innym człowieku zobaczyć dobra - bo tak im każe Toruń. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    11
    PoncjuszPiłat.(2017-04-13)
  • @PoncjuszPiłat. - @Jamaleg Masz bardzo bogatą wyobraźnię. To, jak oceniasz ludzi po zdjęciach do artykułu, mówi dużo o tobie. Nieświadomie dokonujesz projekcji i przypisujesz własne uczucia (chęci pozabijania wszystkich i pogardy) ludziom, którzy maszerują w pokorze, skupieniu i deszczu. Pomijając pogodę, która raczej nie sprzyjała radosnym nastrojom, chodzi tu o odtwarzanie DROGI KRZYŻOWEJ. Uczniowie Chrystusa nie śmiali się patrząc, jak Ten upada w koronie cierniowej.
Reklama