UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ludzie co was pogieło?????a czy wy między sobą nie rozmawiacie?????w tym mieście niedługo nic nie będzie morzna. .. .. normalnie miasto MUCHEROWYCH BERETÓW. na starym mieście gra muzyka źle, pies szczeka źle, to może właśnie tacy ludzie powinni się wyprowadzić poza miasto. .. .skoro życie w sąsiedztwie im przeszkadza. .. .. to już jest parodia normalnie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    bez komentarza(2007-11-12)
  • do osoby ktora pyta czy was ludzie pogielo. ciekawe co ty bys zrobil(a) jakby tak u ciebie pies wyl u sasiada calymi dniami a nawet noca. przecierz tego nie da sie sluchac, a po za tym psa szkoda
  • Super tylko jak mu się ujadanie włącza w nocy a twoje dzieci to budzi i ciężko potem rano wstać do przedszkola to jest przegięcie,że właściciel ma to w nosie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    od zawsze mam psa(2015-02-09)
  • Jak taki jesteś tolerancyjny na ujadanie po nocy to zamieńmy się. Ja z powodu durnego właściciela nie zamierzam zmieniać chaty,niech ona się wyprowadzi do lasu,bo tak ciężko pogłaskać psa,by nie dziamgał. 2 w nocy a tu pobudka-dzieci nie przytomne rano. Art 51 to obejmuje 24/h na dobę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mam dwa psy-normalne(2015-02-09)
Reklama