UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ty, członek-lożu-szyderców! Orientujesz się choć trochę o dorobku poszczególnych klubów? Wiesz, że największe osiagnięcia mają na przestrzeni ostatnich 10-15 lat judocy/-czki MKS 'Truso" Elbląg? To kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski w różnych grupach sportowych, medal Mistrzostw Europy Jun. , inne m-sca w 7-mce na takich samych zawodach, a nawet M. Świata Jun. ?! Nie szkaluj innych klubów, robiąc propagandę Olimpii-Judo bo oni mają akurat najmniej osiągnięć (UKS "Tomita", ma też już ładny dorobek). Pozdrawiam wszystkich judoków, wszystkich klubów!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Dobrzezorientowany(2015-02-09)
  • Dobrzezorientowany idz na treningi i zobacz ile dzieciaków obecnie trenuje w klubie Olimpia i porównaj to z innymi klubami, mówisz o tym co tamte kluby mają, a zastanów się co będą miały za kilka lat. według mnie to nikt nie szkaluje innych klubów, każdy ma wybór i każdy chwali swoje tak jak kolega. każdy ma wybór i może korzystać z klubu który mu jest bliski wiec "dobrze się zorientuj" zanim wybierzesz.
  • w takim razie porozmawiaj z kilkoma byłymi zawodnikami którzy trenowali tam kilkanascie lat i jakie maja teraz zdanie na ten temat i całej olimpii judo elbląg
  • Poco rozmawiac każdy ma wybór jak klub nie pasi zawsze mozna zmienić nikt do tatami nie przykleił przeciez mamy w Elblągu tak duży wybór Nie lubiana Olimpia Tomita z przejściowymi kłopotami Truso z garstka zawodników i chyba jeszcze jeden klub byłego trenera Olimpi wiec jest w czym wybierać. A zapomnialem jeszcze Atak i tu powinni wszyscy robiący głupie wpisy sie zapisać. chociaż niewiem czy spełnicie normy jakie trzeba spełnić
  • KOCHANI, skąd u was tyle zawiści, złości i zazdrości ??? nie miałem zamiaru tym artykułem się chwalić ani wywyższać !!! przyszły panie do mnie, wyrwały mnie z treningu, prosząc o wywiad !!! oczywiście nie odmówiłem !!! powiedziałem trochę o sobie nie oczerniając i nie poniżając nikogo !!! mówiłem o sobie !!! nie chciałem teraz się tłumaczyc ale serce mnie boli od czytania takich GŁUPOT !!! i tu znowu będę pisał tylko o sobie !!! ponad 40 lat trenuję Judo, 1.Dana zrobiłem dziesięć lat później !!! 2.Dana zaliczyłem rok przed wyjazdem do niemiec, nie kupiłem go !!! oficjalnie otrzymałem po zaliczonym egzaminie w Zakopanym, na kursie trenerów w obecności najlepszych trenerów Judo w Polsce !!! w niemczech nie zaliczałem żadnych dalszych stopni !!! po za Licencją trenera Judo dla Osób Niepełnosprawnych, to tyle !!! po powrocie do kraju zaliczyłem 3.Dana !!! obecnie jestem posiadaczem 4.Dana !!! wszystkie informacje można sprawdzić na stronie Polskiego Związku Judo, w zakładce Kolegium Dan !!! zapraszam do poznania tej strony !!! miło jest widzieć uśmiechnięte miny rodziców gdy ich dziecko jest zadowolone !!! I tylko o to mi chodzi !!! wyniki nie są najważniejsze !!! to będzie później !!! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, nawet tych zawistnych, uśmiechnijmy się i cieszmy się tym co mamy dzisiaj !!! bo jutro może w ogóle nie nadejść !!! do zobaczenia na sali JUDO !!! Wojtek Janik (moje licencje Dan umieściłem na FB!!!)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    WojtekJanik(2015-02-10)
Reklama