UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To o czym jest napisane w negatywnych komentarzach opisuje zwykle pielęgniarki rodem z PRL-u, słabo wykwalifikowane, wiecznie niezadowolone, takie pielęgniarki są nadal choć bardzo nad tym boleję ja i moje koleżanki. .. Jednak nie można mierzyć wszystkich pielęgniarek jedną miarą ! Nowe, młode pielęgniarki to osoby z wyższym wykształceniem, nie tylko magisterskim, ale coraz częściej z doktoratami ! Zmienia się wizerunek, wypiera się negatywne postawy, ale prawda jest taka, że dopóki starsze pielęgniarki nie odejdą na emerytury - będzie ciężko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    13
    Studentkapielęgniarstwa(2014-04-08)
  • Boże mój!!!!! Co Ty kobieto wypisujesz?? I jak ma być dobrze w zawodzie, kiedy czytam coś tak głupiego. I ty kobieto masz tytuł magistra?? Gdyby cię w szkole nauczono MYŚLEĆ, to byś tych bzdur nie pisała!! Jeżeli tak piszemy same o sobie to jak ma nas postrzegać społeczeństwo? Czy kiedykolwiek czytałaś lub byłaś świadkiem jak lekarz o lekarzu publicznie mówi takie słowa? Jest mi WSTYD za takie pielęgniarki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    mgrKija(2014-04-10)
  • Pozdrawiam Koleżankę w, ,pieluchach" . Bardzo nieładnie. Jestem Pielęgniarką po LM Z doświadczeniem w zawodzie i wydaje mi się, że troczę szacunku dla starszych Koleżanek się należy. Pokaż mi Kochana Pielęgniarkę z doktoratem, która zmienia pampersy. .. Skończ studia i ruszaj w oddział. .. powodzenia. Wiele jeszcze będziesz musiała nauczyć od starszych koleżanek. Przede wszystkim, pokory. ..
Reklama