UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 4.DAWANIE BOMBONIEREK. Ludzie kochani, nie dawajcie niczego, proste. JA osobiście nie oczekuję i nawet nie chce. Chociaż w środowisku medyczny jest powiedzenie ze pielęgniarkom czekolade, lekarzowi koniak lub koperte. 5.ZAROBKI wołają o pomtę do nieba. JA nie narzekam, bo wychowałam się w biedzie, gdzie bała rodzina wyżyć musiała za 1500 zł miesięcznie. Nigy nie byłam na żadnych wakajcach, nie było stać mamy. Teraz się ciesze, ze sama się utrzymuję, mam 1600 -1700 ( w zależności od dyżurów), na tym samym oddziale młody lekarz ma 3 razy więcej, a sam i tak nic nie robi, każda jego czynnośc kontroluje lekarz prowadzący.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    młodaPIELEGNIARKA(2014-04-08)
  • 6.PROŚBA. Pielęgniarka nie odpowiada za leczenie tylko za pielęgnacje. Jakiekolwiek pretensje co do ilości leków i dlaczego takie a nie inne kierujcie do lekarza, pielęgniarka tylko rozdaje leki, które przepisuje lekarz, ja bez konsulktacji z lekarzem moge podać paracetamol. Okazuje się, że jak wysyłam pacjenta czy rodzine do lekarza, to jakoś nie ma chętnych żeby tam robić awantue, lepiej się wyżyć na pielęgniarce. 7.WYKSZTAŁCENIE. Macie racje, lepsze były licea medyczne, a nie studia. Kiedyś mature i dyplom pielęgniarki robiło się jednocześnie. Teraz najpier 3 lata LO, potem 3 lata studiow licencackich i 2 lata studiów magisterskich i moge pracować. Ciekawostka mam taki sam tytuł naukowy jak lekarz kończący studia, oboje jesteśmy magistrami. 8.Teraz dyrektorzy szpitali będą decydować o ilości pielęgniarek zatrudnionych na oddziałach. PACJENCI przygotujcie się, że nie będzie miał kto się wami opiekować. W pracy będziemy tylkopobierać krew, rozdawać leki i pisać dokumentacje, bo jedna czy dwie na oddziale więcej nie da rade zrobić. Toalet pacjentów wymagających tego będa wykonywane w nocy ok 2-3.O ile nie bedzie reanimacji na oddziale. AS lekarz wam nawet szklanki wody nie poda, tylko przyjdzie do pielegniarki i oznajmi zeby ona to zrobiłą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    młodaPIELEGNIARKA(2014-04-08)
Reklama