UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • żałosne są te statystyki i wyliczenia ile gdzie się idzie, ile gdzie się jedzie. .. jakie trzeba mieć myślenie i jakie wykształcenie, żeby mieć takie wnioski z funkcjonowania komunikacji? czym Ty myślisz autorze artykułu, że przedstawiasz takie argument? dopiero był artykuł, jak polepszyć komunikację z basenem, i co? te same bzdury. .. komunikacja ma być dla wszystkich, a nie wybranych jednostek społecznych. .. ja też chcę mieć przystanek pod blokiem i chcę też, żeby autobus czy tramwaj jechał tak jak ja chcę i nie obchodzi mnie to, że akurat w danym miejscu niema torów, mają być bo ja tak chcę. .. je. any kapitalizm socjologiczny. .. zero globalnego myślenia, tylko czubek własnego nosa
  • Tory sa, brakuje przystanku ktory stosunkowo latwo zorganizowac. Do szpitala nie jezdza wybrancy tylko spoleczenstwo, jego czlonkowie którzy potrzebuja skorzystać ze swiadczen. Autorowi naleza sie gratulacje za pomysł i wyliczenia, szkoda tylko ze ZKM pewnie nie zaintersuje sie pomyslem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    0
    PasazerZawada(2017-08-01)
  • Uzasadnij proszę, bez epitetów, że pomysł jest zły. Komu i w jaki sposób zaszkodziłoby powstanie nowego przystanku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    wiadomo(2017-08-01)
Reklama