UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Anna. b, po pierwsze jak byś się faktycznie tak interesowala lasem i przyroda a nie siała negatywne emocje to bys doczytała ze Ustawa szyszki dotyczy drzew na gruntach nie lesnych, a wycinki w lasach nie mają z tą ustawa nic wspólnego. A pozatym ciekawy jestem z kąd wyciągasz talerz i na czym go stawiasz jak chcesz zjeść pyszny obiad. Za pewne w kuchni też chętnie używasz papierowych ręczników a po obiedzie maszerujesz do toalety w ktorej trzymasz na pewno plastikowy papier :):):) hipokryzja jakich mało. Przestańcie używać materiałów z drewna a tamci wedy nie bedą mieli zbytu na nie i przestana ciąć. Pozatym tez mieszkam w tamtych okolicach i bywam w Kadynach i nie zauważyłem wielkiej zmiany w ilości wycinek w porownaniu do minionych lat. Idzcie do lasu a nie siedzicie wgapieni w tv :)
  • @gosc - znaczy masz coś z oczami, Ja nie kwestionuje konieczności pozyskiwania drewna, lasów do wyrębu ci u nas dostatek. Mnie oburza wycinka w Parku Krajobrazowym. .Jak potrzebowałam wyciąć połamane drzewo, to przyszła kontrola z zarządu Parku Krajobrazowego " bo to w otulinie parku". A rżnąc las Parku bez umiaru to ok? Wytrzyj oczy tym papierem toaletowym, o którym piszesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Anna.B(2017-07-21)
Reklama