UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ej Rosiewicz! Nie wiesz chyba, że wypisujesz totalne bzdury. Skoro masz tak dobrze wychowanego psa, to czego się obawiasz. Sąsiedzi dadzą zgodę. O to właśnie chodzi aby co niektórym ukrócić te praktyki. Samo spotkanie psa na klatce czy windzie u niektórych osób wywołuje alergiczny szok. Pominąwszy fakt, ze pies nie korzysta z wycieraczki i ślady brudnych łap zostawia na posadzce. Nie wszystkim się to podoba. Musisz to zrozumieć i dojrzeć do kontrolowanej hodowli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    selavi(2015-03-07)
  • to nie wychowanie psa a ustawienie. To suka nigdy nie zalatwila poza trawnikiem i nie obsikuje murkow jak samce. Nie wiem jak to przyszlo bo nigdy jej tego nie uczylem. U nas w klatce sa 4 psy i nikt nie narzeka. Blok czteropietrwy. Nie sprzatanie powinno sie odpowiednio karac. To napawde nie boli. Ale jak sobie arystokracja wyjdze z psem na papierosa bez smyczy i stoi w klatce pierniczą z kumplem to jak ma zwracac uwage gdzie pies sie zalatwil.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Rosiewicz(2015-03-07)
  • Może ja dostaje alergii na nieroby co te bzdury wypisują jak masz alergię proponuje domek na odludziu a nie mieszkanie w bloku. Ja mam uczulenie na wywiady brytyjskie w oknach, które póżniej opowiadają kto, gdzie z kim i kiedy.
Reklama