UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jeśli prawdą miałyby być słowa kłamczuszka neoliberalnego Brejzy, to PiS musiałby tu być siłami "rozsądku, racjonalności i umiaru" niestety (wszyscy wiemy, że to oczywiście nieprawda), bo takiej hipokryzji i ładunku populizmu, jakie usłyszałem podczas transmisji tego dzisiejszego spotkania PO z ust posła Brejzy, to sam Szalony Antoni by się nie powstydził. Brednia za brednią, kłamstwo za półprawdą i populizm ścigający się z socjotechniką na przemian. Do tego nic o programie na wybory europejskie i motanie się nawet w odpowiedziach na pytania zwolenników, tych o program właśnie. Najbardziej podobał mi się jednak brak pozostałych członków tzw. "zjednoczonej opozycji" na spotkaniu oraz straszenie przez Brejzę bolszewizmem i "rewolucyjnymi radykałami" - jeżeli tak wygląda program "demokratów" na europejskie wybory, to PiS może być raczej spokojny o zwycięstwo;]
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    4
    RobertKoliński(2019-02-25)
  • @RobertKoliński - PIS nie jest moim marzeniem a Koalicja Europejska tym bardziej. Przypomina mi rok 89 i koalicję okrągłostołową bo koalicją jest tylko z nazwy a w programie pustka i wytarty slogan "Odsuniemy PIS od władzy". Będzie problem z listami bo chętnych na wylot do Brukseli jest kilka razy więcej niż w niej miejsc. Zresztą podobnie jak w PIS.
  • RobertKoliński Dokładnie tak - post-styropianowy PO-PiS startuje z zawsze aktualnym programem Koryto+, ale neoliberałowie są za głupi najwyraźniej, żeby zrozumieć potrzeby społeczne (najlepszy dowód w dzisiejszym GazWybie, który ujada do niemożliwości na niezbędne i potrzebne w o wiele większym wymiarze, niż zaproponował Kaczyński, podwyżki dla sektora publicznego i najmniej zarabiających), gdzie PiS ogrywa ich jak dzieci w cymbergaja i wygląda na to, że w ten sposób PiS będzie w Polsce rządził przez najbliższe 100 lat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    RobertKoliński(2019-02-26)
  • @RobertKoliński - 100 lat to przesada, kolejna kadencja i to bedzie juz koniec. ..
  • RobertKoliński Miejmy nadzieję, choć z taką para-opozycją, to jestem pełen najgorszych obaw;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    RobertKoliński(2019-02-26)
  • @RobertKoliński - Szczam na PiS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    szczamnaPiS(2019-02-26)
Reklama