UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Gdzie macie parkować? Tam gdzie jest to dozwolone i jest do tego wyznaczone miejsce. A jak nie ma tam miejsca parkingowego to poszukaj innego, dalej i przejdź się na piechotę lub zrezygnuj z samochodu. Jak w tej firmie pracują ludzie tylko z Jegłownika lub Gronowa i firma nie może z nich zrezygnować bo nie widzą innej możliwości jak dojechanie pod sam budynek firmy autem, i chce im firma zrobić dobrze to niech znajdzie miejsce dla firmy z parkingiem firmowym. Tak wygląda to w cywilizowanych krajach. Firmy szukając pracownika często zaznacza w ofercie, że jest miejsce parkingowe dla pracowników i to jest atutem tej firmy. Są parkingi i miejsca gdzie mogą parkować tylko miejscowi (mieszkańcy na tej ulicy) lub tylko ludzie z firmy. Są miejsca gdzie są parkingi płatne i są też miejsca na trawniki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 9
  janekwolinski(2016-10-07)
 • Najlepiej odgrodźmy się szlabanami, obstawmy zakazami, płotami itd. narzekajmy na tych pracowników i na ową firmę. A potem płaczmy, że nikt nas za płotem i szlabanem nie odwiedza, że owa firma nie chce dać kasy na imprezy miejskie, nie chce sponsorować incjatyw miejskich. Trzeba dać coś od siebie by coś zyskać dla siebie. A co do parkingu na tym terenie hmmm... ?PdiM? Traktor pług zaorać zasiać trawę, po orance nie zaryzykują w taką pogodę, gdy wzejdzie trawa nie będzie to klepisko lecz trawnik na którym nie powinien parkować nikt. Ale jak wspomiano wyżej zamiast po taniości, to zrobią przetarg na barierki i ktoś zgarnie 400 000 PLN, oczywiście ktoś kto ma znajomości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2016-10-07)
 • No nie! Szlabany i płotki to porażka. Wystarczy znak drogowy wskazujący, że parking jest dla mieszkańców i Straż Miejska która sprawnie będzie zostawiać mandaty na sygnały od mieszkańców w razie gdyby ktoś nie zauważył znaku. Oznaczenie pasami wzdłuż krawężnika jak UK byłoby marzeniem i nie pozostawiało wątpliwości, no ale. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 3
  jakobi(2016-10-07)
 • @jakobi - A dla czego tylko dla mieszkańców (chyba że mieszkańców miasta)?? Na trawniku nie może parkować nikt!!!!! A jak zrobią parking to dla wszystkich, czytając teks rozumiem, ze jest to teren miejski a nie prywatny czy spółdzielni. Więc spółdzielnia czy wspólnota nie może ot tak przywłaszczyć sobie teren.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  okoniowaty(2016-10-08)
Reklama