UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "na wózku też można być sexy", "rudy też może śpiewać", "Agata też może pisać"… takie tytuły idiotyczne nie tylko przeszły do lamusa - są dyskryminujące same w sobie!!!! Hello, odkrycie, niepełnosprawni też są LUDŹMI! To nie kosmici! Tak mogą być i seksowni i nieseksowni, mogą być wspaniałymi ludźmi, mogą być dupkami, mogą być ciekawi, mądrzy, nudni i zwyczajni…. Jako osoba niepełnosprawna czuję się upokorzona, gdy czytam coś takiego! Dziękuję łaskawie, że pozwala mi pani "też być seksowną". ten tytuł jest tak bardzo poniżający tak bardzo "elblążkowy"…
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    niepełnosprawnainieseksowna(2016-05-12)
  • Zgadzam sie z toba w stu procentach mimo iz nigdy nie uważałem niepelnosprawnych za jakichs gorszych to zgadzam sie ze ten tytuł jest obrazliwy to tak jakby powiedzieć " nawet pan Paweł to wie"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pelnosprawnyinieseksowny(2016-05-12)
  • JaroSlawek Niecodziennie tu piszą nt. niepełnosprawności. To jedyne wytłumaczenie tego lapsusa. Podobnie, z Elbląga nie tylko p. Grynkiewicz brała udział w konkursie Miss Polski na wózku. No. .. ale kiedy zachodzi potrzeba, to przynajmniej próbują tu coś pisać. Bo akurat sypnęło na portelu artykułami z niepełnosprawnością w tle;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JaroSlawek(2016-05-13)
  • Troche zle Pani zrozumiala tytuł, dla mnie ten tytuł nie mierzy w osoby niepełnosprawne,a raczej w takie (i tu mam na mysli osoby pełnosprawne), ktore uwazaja osoby niepelnosprawne za kogos brzydko m?wiac "drugiej kategorii". Taki tytuł bardziej trafi do takiej osoby.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    vivaldi12345(2016-05-13)
Reklama