UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No nie wytrzymam... 50+ dawno po menopauzie niesie plakat "stóp Hazan". Z resztą większość tych kobiet to babcie, które powinny w tak piękne święto upiec jakieś ciasto i zjeść je ze smakiem do kawy. Dlaczego stare pomarszczone macice głoszą takie hasła? Po co te strajki? Na szacunek, drogie panie- należy sobie zasłużyć a przede wszystkim szanować siebie. Mój mąż nigdy nie krzyczał "moje plemniki, moja parówka i kobieta nie może z niej korzystać kiedy chce" bo podobnie bez sensu są te wasze teksty, które z uśmiechem niesiecie. Wstyd. Nie wyobrażam sobie świata bez mężczyzn, taty, męża i syna. Jestem szanowana w domu i przez kolegów w pracy. Nie idyntyfikuje się z waszym protestem. Normalne kobiety w tym czasie jadły z rodziną obiad i dostawały kwiaty od chłopaków, narzeczonych i mężów. Wstyd "kobiety". Wstyd przynosicie normalnym kobietom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    14
    Kobietamamaizona(2017-03-08)
  • @Kobietamamaizona - A ty co? Skończyłeś 50+ i już ci nie staje? Po 50 tce też można. Zapytaj swoich kolegów księży. Alleluja i do przodu!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    KsiądzMietek(2017-03-08)
  • @Kobietamamaizona - Swojej żonie w tym wieku już nie dajesz? Sądzę, że ona i tak sobie sama poradzi. Albo nie masz żony i sam to sobie robisz. Beeeee i pewnie się z tego spowiadasz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    KsiądzMietek(2017-03-08)
  • @KsiądzMietek - Chcesz powiedzieć, że księża po pięćdziesiątce zachodzą w ciążę? Rany, i to ma prawa wyborcze. ..
  • Czy każdy komentarz napisany przez kobietę, która się z wami nie zgadza- musi waszym zdaniem być napisany przez mężczyznę? Litosci. Wy naprawdę jesteście.. z kultury, nie skończę :) gloscie dalej swoje "idee"- nic dziwnego, że jesteście źle traktowane przez płeć brzydka. W koncu.. skądś powód do protestu się wziął. Normalne kobiety, które się z wami nie identyfikuja, zostawcie z łaski swojej w spokoju :) nie każda ma potrzebę szczekać i robić z siebie kr...tynke. woli się zająć domem i rodzina :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    4
    Kobietamamaizona(2017-03-08)
  • To według was towarzyszy z PiS Księża po pięćdziesiątce zachodzą w ciążę? Nie dziwię się. Nocny dziad powiedział że nikt wam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe. A ksiądz Charazma też zaszedł w ciążę?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    KsiądzMietek(2017-03-08)
  • @Kobietamamaizona - Szczekasz, chrumkasz, wyjesz jak PIeS i nic.
  • @KsiądzMietek - Przeczysz sam sobie widzę. Cóż, taką mamy niedorozwiniętą opozycję niestety. ..
  • Opinia kolesi nocnego dziada i świni prezesa nie interesuje mnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ksiądzMietek(2017-03-08)
  • Przeczysz sam sobie widzę. Cóż, taki mamy niedorozwinięty nierząd. Złodziei którzy okradali bliźnich i oszukiwali innych na temat swojego "niewykształcenia" aby zarabiać kasę. Cytuję "kradłem paliwo i spirytus aby osłabić komunę, a potem zapewne skończyłem pełne podstawowe aby osłabić komunę. Poseł pięta też okradał innych aby osłabić komunę. Alleluja i do przodu!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    kpr.Krasula(2017-03-08)
  • @Kobietamamaizona - Śledząc wasze komentarzechcę też napisać od siebie te stare dewoty bo inaczej nie da rady ich nazwać zamiast spokojnie i miło spędzić czas z prawnukami zajmują się z nudów pierdoła mi i głupotą w czystej postaci To co sobą reprezentują to brak miłości Chrystusowej plują jadem goryczy na kilometry a w niedzielę w wyścigu szczurów polecą do kościoła. .tylko po co. .. .. przekazując sobie znak pokoju z szyderczym mi uśmiechem na ustach Cała ta demonstracja zaprzecza słowom Jezusa z Nazaretu : Miłujcie nieprzyjaciół swoich.
  • @Kobietamamaizona - Bardzo mądre słowa. Mam męża 5 dzieci, w tym dwóch synów i trzy córki. Mój mąż mnie szanuje, synowie też, bracia szanują swoje siostry. Drogie panie feministki szacunek do kobiet i poszanowanie ich praw wynosi sie z domu. Jeśli ktoś tego nie uświadczył w domu to nie jest powód do tego byście ośmieszały się publicznie. Nie ukrywajmy tego ze ludzie patrzą na was z politowaniem a z szacunkiem należnym kobiecie. Pomyślcie czy warto tak strajkować. Kobieta jest szanowana razem z należnymi jej prawami tylko wtedy gdy sama siebie szanuje!!!!! chociaż jestem kobietą nie chcę by te Panie z protesu wypowiadały się w moim imieniu.
  • @Ewa - protestowały też matki samotne z jednym dzieckiem pracujące za najnizszą krajową ktorym nie przysługuje + 500,zasiłek rodzinny, pomoc społeczna i niedługo alimenty z FA bo mają za duże dochody. Kobiety ządające wdrozenia i stosowania Konwencji Antyprzemocowej. widzicie tylko to co chcecie widziec. .. Wiele kobiet chciało dołączyć lecz musiały pracować aby wchowywać pierwsze dziecko dla PiS nie dziecko. .
Reklama