UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No nareszcie! Po wpisach widać kogo prawda w oczy kole. To można było przewidzieć, bo durniów wszędzie pełno, ale opluwać Kobiety, do których zaliczają się też matki tych opluwaczy, to już wielkie chamstwo.
  • Nie wrzucaj do tego samego wora matek, które chciały urodzić i wychować dzieci, do tego czegoś, co chce te dzieci mordować, bo to właśnie Ty plujesz na prawdziwe KOBIETY :)
  • nie identyfikuję się ze wściekłymi ciotkami rewolucji- te panie nie będą układały mi życia
  • na zdjęciach królują seniorzy, kodziarze, garstka osób o odmiennej orientacji seksualnej, nauczyciele. .. mają prawo do protestu, to niech sobie protestują- ale niech nie tkwią w błędzie, ze są reprezentantami kobiet żyjących w przemocy! Oprawcą tych kobiet nie jest polski rząd, ale sprawcy przemocy.
  • "wyemancypowane" towarzystwo, nauczyciele. .. czego uczycie młode pokolenia? Dziewczynki proszę przeklinać, brać pigułki poronne, nie chodzić do kościoła, pluć na PIS, dbać o swoje macice! Nie ma Boga, honoru, ojczyzny bo to wartości dla frajerów?! Ja jestem w wieku 40plus, a nie tak jak wy 65plus, moje pokolenie deformowaliście intelektualnie ale nie pozwolę demoralizować moich dzieci postkomuną!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Anna49plus(2017-03-09)
  • osoba w stroju klowna paradoksalnie oddaje w pełni charakter tego wydarzenia:)
  • @Anna49plus - Nie wiń nauczycieli a raczej rodziców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    brudnyjojo(2017-03-09)
  • @brudnyjojo - Dlaczego ma winić rodziców? To nie rodzice manifestują głupotę, a nauczyciele.
Reklama