UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam mieszane uczucia... Dobrze jest pomagac wiadomo, ale hmm rzeczywiscie w jakis sposob ucza panstwo tych ludzi ze ktos im cos przywiezie, cos da a i oszustow na pewno tez nie brakuje. Jakas czesc z tych potrzebujacych z dołku wyjdzie ale to bedzie tylko jakis procent, inni sa nauczeni dostawac wszystko za darmo i do pracy sie nie garna. Ja sama trafilam na oszustow, ktorych urzekla mnie ich poruszajaca historia ktora okazala sie niestety klamstwem, a moje rzeczy ktore mialy byc dla nich potrzebne byly za plecami sprzedawane, z tego kupowano alkohol i byly urzadzane zakrapiane imprezy. Tak wiec trzrba byc czujnym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Bozena42(2018-07-01)
  • Pewnie dlatego pomagają im od strony prawnej i psychologicznej. Nie chcesz nie wspieraj, ale tez nie przeszkadzaj. Też mam mieszane uczucia, ale jak je mam to przekaże kasę na inne cele. Skoro ktoś chce pomóc w ten sposób to niech pomaga. Ja nie pomagam zwierzętom wole pomóc małym dziecim. Ale też nie krytykuje tych co zwierzętom pomagają. Każdy dokłada swoją cegiełkę gdzie chce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Ksiezycowa(2018-07-01)
Reklama