UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już od jakiegoś czasu, obserwuje grupe"ODDAM OBIAD" Okazuje się, że zrobił sie bazar, o na dodatek jeszcze "Zrzutka na paliwo" To chyba kolejna inicjatywa na zrobienie sobie kasy. Jestem ciekawa, jak dlugo jeszcze wytrzymacie. Poczekamy i zobaczymy. Juz jedni byli co sie afiszowali, dwóch panów i co tyle szumu, kazdy sie zachwycał nimi i co i cisza Pomagajcie naprawde tym, którzy potrzebują pomocy. I nie piszcie komentarzy Dokladnie wiecie co robicie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Marzenka(2018-07-01)
  • Ja również obserwuję i widzę, że założyciele chcieli dobrze. W chwili,gdy zrobił się wspomniany targ i wymiana, zareagowali. Nie ma już wymiany typu buty, łóżko. Zrzutka na paliwo boli? Pisze ten, kto nie posiada auta! Moja sąsiadka otrzymała od tej grupy pomoc. Złego słowa nie powiem. Przyjezdzi 3 razy dziennie. Serdeczni, cudowni ludzie. Dużo jej pomogli. Jak ktoś nie ma telewizora,to cieszy każdy. Ludzie, nie bądźcie tacy paskudni. Wam nikt przecież nie zabiera. Kto chce,to daje. Niech robią swoje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Gość 24(2018-07-02)
Reklama