UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sami znawcy, zazdrośnicy itp ? Czy stereotypy że musi być mąż, dziecko, dzieci, sluby, wesela to obowiązek? A dlaczego nie mogę zyć sam, sama, tak jak chcę, tak jak mi się podoba ? Dlaczego wielu z was uważa że ta praca jest nudna? A nikt z was nie bierze pod uwagę że to jej wybór, jej pasja. Ona na was patrzy z góry, ona ma za każdym razem ciekawy widok z okna, ona raz jest w Madrycie, raz w Hiszpanii, raz w Polsce i jeszcze za to płacą. Zarób w Polsce 1800 EURO miesięcznie siedząc na dup za biurkiem.
  • Przeżyj na Kanarach za 1800 euro/ miesięcznie :-)
  • Minimalne wynagrodzenie w hiszpani to okolo 750 euro wiec jesli zarabia te 1800 to pozazdroscic :) tym bardziej ze na kanarach ceny w sklepach nie sa duzo wyzsze niz w Polsce. Ciekawi mnie tylko skad wszyscy tyle o niej wiedza? :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    misiaaa(2017-01-09)
  • @misiaaa - Hiszpania to nie Polska, tutaj standard postawowowy wyznacza średnie wynagrodzenie, a to wynosi 2600 euro. Za 750 -1200 euro miesięcznie wynajmiesz maleńkie mieszkanko i nie zostanie Ci ani jedno euro. ..
  • ale bzdury. za 1200 euro mozna zyć jak pan, wynajmować na Kataloni mieszkanko z widokiem na morze, miec auto i jeszcze odłożyć. Kto nie mieszkał w Hiszpani a sugeruje sie wynagrodzeniem srednim/najnizszym to pozdro
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    angels(2017-01-10)
Reklama