UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do :śmiertelnie-oburzony- opanuj się z tym wyliczaniem. Nie każdy nauczyciel czy pracownik oświaty dostaje 500+, nie każdy dorabia na korkach, podwyżki pensji, które przytaczasz były symboliczne, nawet inflacji nie pokryły ! Ja strajkuję choć nie jestem nauczycielem. Od 33 lat pracuję w oświacie, całe życie dorabiałam by związać koniec z końcem, by wykształcić dzieci, nikt nie dał mi 500+, od zawsze człowiek był związany z miejscem pracy kasą zapomogowo-pożyczkową. Za chwilę odejdę na emeryturę, chętnie zostawię swoje biurko komuś młodemu i wykształconemu. Wściekłość mnie jednak ogarnia, gdy słyszę, że " pracownik oświaty też dostaje 500+ więc nie ma źle". Chcę godnie zarabiać ! W 1980 roku strajkowałam jako studentka. Teraz strajkuję jako "prawie" emerytka z oświaty. Większość komentujących pisze, że to strajk polityczny. .. .. Mogę być politycznym wywrotowcem, jestem dumna z tego, że strajkuję ! Pozdro dla wszystkich"wywrotowców"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    9
    annab.(2019-04-13)
  • Idź na 1-roczny urlop zdrowotny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Pracujący(2019-04-13)
  • Biedna, pokrzywdzony annob, większość ma tak jak ty i nie krzywdzi dzieci.
  • @Zuza- - do Zuza: nie posiłkuj się nadinterpretacja mojego wywodu :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    annab.(2019-04-13)
Reklama