UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że @Grzesiek to ta sama osoba co @Joasia? Ten sam styl pisma... te same podejście. Ewentualnie obstawiam, że to mąż- bo tylko mąż położnej może się wypowiedzieć na temat jakości pracy w tym zawodzie. Chyba że.. To pierwszy facet, który urodził?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    Szedłemsobie(2018-08-05)
  • Zapewniam wszystkich, że nie jestem Panią Moniką. Nie pracuję nawet w tej branży. Nie jestem też Panią Joasią. Podejrzenia o oszustwo w tej kwestii świadczą tylko o tych, co je wysuwają! Opinia to jedno, a głos sfrustrowania i prawie publiczny lincz to druga sprawa! Kobieta nic złego nie zrobiła! Ktoś ją zgłosił do konkursu, ktoś chciał zrobić z nią wywiad, a tu fala hejtu prawie taka, jakby była z opozycji i zamknęła wszystkie porodowki w Elblągu!!!! Ludzie opamiętajcie się i powstrzymajcie od pewnych komentarzy, bo nazywanie kogoś oszustem lub opieki nad matką bzdurą jest naprawdę nie na miejscu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Grzesiek(2018-08-05)
  • Jestem mężem kobiety, która urodziła dwójkę dzieci. I nie za każdym razem byłem "w niebo wzięty" z opieki nad moją żoną i dzieckiem. Nadmienię, że Pani Monika nie opiekowała się się też nimi. Śmieszy mnie Pana / Pani sarkazm z poziomu tych "trzepakowych" - ale dla pewności, że Pan/Pani zrozumie to w pełni napiszę, że nie urodziłem też dziecka. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Grzesiek (nie Monika, nie Joasi(2018-08-05)
  • Dokladnie tez to zauwazylam. Sledzi komentarze, nie moze pogodzic sie z negatywnymi opiniami wiec broni sie jak moze "podszywajac" sie pod rozne osoby. Ja bym po prostu nie wchodzila w dyskusje ale widac ze trzeba ze wszystkiego do konca wyjsc z twarza. Jezeli pani polozna jest naprawde w porzadku babka to powinna olac te wszystkie negatywne komentarze i nie udzielac sie tu w ogole.
Reklama