UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem w stanie uwierzyć w atmosferę panującą w elbląskim schronisku, napisze jakie ja miałam doświadczenie z panią blondynką pracującą tam. Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem adopcji psa, zdecydowaliśmy, że będzie to piesek ze schroniska. Nie miałam wcześniej doświadczenia w adpocji schroniskowej więc miałam nadzieję, że jadąc tam zostaną nam udzielone wszystkie niezbędne informacje i będziemy mogli porozmawiać w miłej atmosferze. Spotkał mnie natomiast zimny prysznic, strasznie nieprzyjemna kobieta, opryskliwa, odpowiadała od niechcenia na moje pytanie. Po jakimś czasie zrobiło mi się głupio, że w ogóle tam pojechałam bo poczułam się jak totalny intruz naruszający swoją wizytą schroniskowy ład. Powiedziano mi mi. n, że przed adopcją, psa nie mogę zabrać na spacer aby sprawdzić jak się zachowuje, psa nie można również wyjąć z klatki ponieważ inne będą zazdrosne. Zostawiłam tylko rzeczy, które przywiozłam ze sobą dla psiaków i już więcej nie odważyłam się odwiedzić elbląskiego schroniska. Dziś, od prawie 2 lat mamy w domu najukochańszą sunię na świecie, którą kochamy ponad życie, która jeździ z nami na każde wakacje, zjazdy rodzinne, którą cała familia traktuje jak członka rodziny. Znaleźliśmy w internecie ogłoszenie, że ktoś porzucił pieska w lesie i w ten sposób znalazła się u nas, ale równie dobrze, na jej miejscu mógłby być inny psiak z elbląskiego schroniska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    lotoss(2016-07-14)
  • Miałam taka sama sytuacje tylko o psa starałam sie 2-3 miesiące to byłam traktowana jak intruz i wariatka bo chciałam na własna rękę zafundować operacje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Lolita(2016-07-16)
Reklama