UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszystko się zgadza. .. poza kasą, powiedział kasjer. .. . Szpital nie jest przechowalnią ludzi starych, których dzieci chętnie "pozbywają" się. .. W Europie cywilizowanej kazdy ubezpieczony ma prawo do " spokojnej" starości, o ile ma pieniądze. U nas też to zaczyna funkcjonować. Są ośrodki wyspecjalizowane w geriatrii. W wielu krajach nawet takich jak Włochy, Francja, Hiszpania, czy Portugalia istnieje instytucja " alimentacji " rodziców, czyli opieki do śmierci. .. u nas też ! U nas przeważnie dzieci pozbawiają rodziców mieszkań, domów i czyszczą im konta w banku, a potem podrzucają ich do szpitali aby podatnicy pokryli koszty utrzymania. W czasie urlopów to już jest standard ! W przypadku psów, to wyrzuca się je przed wakacjami. .. Wydaje mi się że autor powinien rodzica wziąć do swojego domu i za własne pieniądze opłacić pielęgniarkę, samemu zainteresować się rodzicem, a nie pieprzyć farmazony i obciążać innych podatników.
  • Życzę Tobie abyś na starość miał taką opiekę, po drugie chyba nie zrozumiałeś tekstu.Pozdrawiam.
  • Nie moge tego czytac. .. tak sie sklada ze niektorzy ludzie pracuja, maja prace wyjezdne zeby utrzymac rodzine i nie sa w stanie opiekowac sie caly czas mama tata babcia dziadkiem. poza tym jesli starsza osoba, tak jak autor napisal, ma dobra opieke w domu a do szpitala jedzie na pewno jak jest taka koniecznosc, to ty przestan pieprzyc farmazony. zobaczymy co bedziesz mowic jak sam bedziesz na tyle chory ze beda ci musieli dupe podcierac i cie pielegnowac, jak bedziesz lezal w brudnym pampersie przez pare godzin, bo nie ma Ci go kto zmienic. ja tez mam chora osobe w rodzinie i widzialam juz rozne zachowania lekarzy. oby jak najmniej ludzi takich jak ty, bo widze ze empatii to za grosz nie masz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    ksdodb(2015-07-07)
Reklama