UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prawda jest taka, że z roku na rok poziom posiadanej wiedzy wśród młodych ludzi spada. Czy to wina nauczycieli? Tego nie wiem. Mam prośbę do nauczycieli, nie opowiadajcie tylko, że walczyć o lepszą szkołę, edukację itp. To są puste słowa i jakże nieszczere. Walczycie tylko i wyłącznie o podwyżkę i to o 1000 PLN, bez żadnych zmian w godzinach waszej pracy. Żadnych ustępstw z waszej strony nie było. Każdy chciałby od ręki dostać podwyżkę w wysokości 1000 zlotych. Ale bądźmy realistami, zazwyczaj jest tak, że podczas negocjacji schodzi się z podanej kwoty i rozbija się ja na lata, ale oczekuje się także czegoś dodatkowego od pracownika. Z waszej strony tylko zadania i żadnych ustępstw. Jednym słowem drodzy nauczyciele, wasza postawa to jedna wielka porażka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    24
    Kilimandżaro (2019-04-26)
  • Zwolnić i przyjąć na nowych zasadach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    leslawh(2019-04-26)
  • Prześledź jeszcze raz negocjacje.ZNP schodził z żądań, rząd nie. Policz to sobie. Albo powtarzaj propagandę. Podnieść pensum katechetom do 36 godzin. Do puszczania filmów na lekcji nie trzeba się przygotowywać.
Reklama