UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mistrzostwo taktyczne Kaczyńskiego i grupy trzymającej władzę jest jednak genialne. Rękami Pani Szydło, jazda po bandzie, banialuki o podwyżkach kiedy może i PiS pożegna się z włądzą. Rękami Pani Szydło nie Pani minister edukacji bo ta ma na głowie kampanię do europarlamentu nie jakiś tam strajk. To jakby Cię gnoili dzień w dzień a Ty mówisz ale ja nic nie czuję, fajnie jest, efekt strajku został osiągnięty, tylko w którym momencie, zero ustaleń, ogon podkulić i do roboty. W wakacje niech okupują szkoły i strajkują, zobaczymy ilu chętnych się znajdzie.
  • Za 5 lat Twoje dzieci będą uczyć strażacy, leśnicy, katecheci i WOT. POZDRAWIAM SERDECZNIE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Gość 1(2019-04-26)
  • @Gość 1 - Może lepiej nauczą niż większość "wykształconych nauczycieli", którym się nic nie chce, zadają tylko do domu i odpytują.
  • @Gość 1 - Nie chcę by moje dzieci uczyły gamonie którzy żeby sobie po strajkować za zakładników wybrali sobie dzieci których to powinni nauczać. Teraz rodzice powinni przenieść swoje dzieci do tych szkół w których nie strajkowano. A te szkoły niech sobie razem z panią czy panem dyrektorem sami podnoszą swoje kwalifikacje i niech się nauczą kiedy nauczyciel może strajkować by nie traciły na tym dzieci dla których przecież pracują i dzięki którym też mają pracę.
  • o jaaa, ale składnia i gramatyka! ruskie trolle polskiego nie znają i od razu widać kto to pisze. .. To ile ci płacą, jeden z drugim, za te wpisy? Nauczyciele się sprawdzili, rząd do wymiany, rodzice (nie trolle) wiedzą dokładnie komu zostawiają dzieci pod opiekę. Przecież własnych dzieci nie oddaliby bandzie nieudaczników i nierobów. Te niemądre komentarze powinny być jednak likwidowane. ..
  • to przenoś do innych szkół, a stać Cię na to?
Reklama