UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak, pisane w telefonie bo mam obowiązki domowe i mało czasu, zapewne jak każda mama i żona. Dziękuję za dbałość co do szczegółów mojej wypowiedzi , jednak trud marny gdyż to chyba nie jest konkurs pięknego pióra. Prawda jest taka że łatwo się mówi o konsekwencjach dla rodziców , a trudniej je wyegzekwować, ci co mają do czynienia z naszym systemem to wiedzą. Myśl moja miała na celu to, by uczulić społeczeństwo, że to nie tylko nauczyciel odpowiada za edukację dziecka, a również, może nawet przede wszystkim rodzic. Od nas się wymaga byśmy się starali, angażowali itd, ale od rodziny już mniej. Gdy ktoś się bije pada pytanie- gdzie był wtedy nauczyciel? Dlaczego nikt nie zapyta dlaczego rodzice nie nauczyli dzieci w domu szacunku do drugiego człowieka i tego że nie wolno innych krzywdzić ? Wy Państwo tego nie więcej bo my nie możemy mówić oficjalnie, ale często reagujemy bo często różne sytuacje się zdarzają.
  • Jaka przechowalnia? To chyba nauczycielu Ty masz kompleks, szkoła to kolejny etap w życiu dziecka; co więcej - jest obowiązek szkolny. I tyle. Rodzice wychowują, ale każde dziecko ma rozum i czasem bezsensownie łamie zasady, a że większą część czasu spędza w szkole - tadam - robi to w szkole.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Anonimka niezłe wkurzona (2019-04-27)
Reklama