UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja mieszkam przy dolince codziennie rano i wieczorem ciągną tu pielgrzymki z psami to jedna wielka sralnia gnoju jest tyle ze jakby kaktusy poustawiał każdy psiarz wchodzący do parku odpina smycz i pies wali gdzie chce zrozumcie mieszkam przy parku a nigdy nie widziałaem żeby ktoś sprzatał odchody taka jest prawda a ci co tak protestuja to największe brudasy oni właśnie nie sprzatają jednego nie mogę zrozumieć czemu straz miejska nie każe tych brudasów czemu nie ma podatku od psa powinien byc bardzo wysoki żeby zabezpieczył sprzatanie po psach, ile jeszcze lat będziemy was oto prosić Panie Korzeniowski weś sie Pan w końcu do pracy a ludzie wam podziękują
  • Ja takich pielgrzymek nie widuję, ale za to chodniki na Władka i okolicy są ufajdane w psich odchodach i to tych małych psów. Nie wspomnę już , że na alejki są wyprowadzane psy z wieżowców na Nowowiejskiej i okolicy. Z dwojga złego lepsze jest wyprowadzanie psa na Dolinkę w miejsce ustronne , a takich jest wiele niż na wspomniane alejki gdzie dzieci biegają. Bardzo bym chciała , aby na Dolince powstała toaleta dla psów jak to jest w naszym sąsiednim Gdańsku chociażby.
Reklama