UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzieci z SP 18 zbierały podpisy poza lekcjami!!!!!. Co za głupoty ludzie piszą, że w czasie lekcji. .. .I do tego szły te dzieci, które chciały, nie było żadnego przymusu ze strony nauczycieli czy dyrekcji. Sama zbierałam podpisy i nie uważam tego za coś złego. Ludzie nie mają czasu albo chęci na głosowanie przez internet. Samo się nie zrobi, trzeba niestety ruszyć tyłek a nie siedzieć i krytykować!!!! Jaka okropna zawiść: innym sie udało a mnie nie. To już teraz nawet dzieciom będziemy żałować lepszych warunków????? Ja mam 45 lat i te betonowe, popękane boiska pamiętają moje czasy. .. .A sala gimnastyczna ledwie mieści jedną klasę. .. Brawo, brawo dla wszystkich, którzy przyczynili się do wygranej. Dzieciaki są przeszczęśliwe i już nie mogą się doczekać nowej hali.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    głosującaza(2017-10-26)
  • @głosującaza - A mieszkańcy mają to gdzieś!!! Z puli ogólnomiejskiej kolejny obiekt dla szkoły. Farsa nazywana oficjalnie Budżet Obywatelski. Nie cieszyłbym się aż nadto, w przetargu okażę się, że nikt tego nie wybuduje za 500tys i masz babo placek.
  • Zaraz, moment!!!! Godzina przedpołudniowA i na sklep w galerii ch ogrody wpada mi banda małolatek błagając o mój podpis na boisko. Gdy odmówiłam ruszyły szturmem na klientów więc wyprosilam je że sklepu. Z kamer mam szanownej Pani pokazać nagrania???? Biegał od człowieka do człowieka po podpis. To wstyd, że do tego wylorzystuje się dzieci i też myślę że projekt powinien zostać wycofany a głosowanie na niego unieważnione. No ludzie... dyrektorka chce boisko szkolne dla swojej szkoly- niech wygoni po podpisy nauczycieli albo sama ruszy d.. Ale dzieciaki to już gruba przesada.
  • @głosującaza - Już widzę te oferty przetargowe za 0,5 mln na obiekt. Paranoja.
  • @głosującaza - Co to za boisko ? Pod gołym niebem zaleją asfalt a Pan konserwator ze szkoły linie wysmaruje do ręcznej ? Myślenie na poziomie komuny. Wielofunkcyjne niech zrobią, kort, koszykówka, siatkówka, brami do ręcznej.
  • @głosującaza - Jakoś NIE zauważyłam zarzutu, że uczniowie robili to w czasie lekcji - "godzina przedpołudniowa" nie oznacza niczego konkretnego. .. Ale faktycznie zbiórka podpisów pod tym akurat projektem była tzw "pospolitym ruszeniem wolontariuszy", bo sama miałam do czynienia z wyświechtaną listą (imię i nazwisko, pesel i chyba adres) w ręku starszej pani i prośba - bo wnuczek zbiera. .. i wyraz sporego rozczarowania, gdy odmawiam, bo już głosowałam i tłumaczę, że można tylko RAZ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Jednaktazbiórkaniejestetyczna(2017-10-27)
Reklama