UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oj ludzie ludzie, czy Wy naprawdę nie macie się czym zajmować? Widać, że w klatce Pani Franciszki mieszkają sami uprzejmi ludzie! Po prostu brak słów. Dokładnie zgadzam się z wypowiedzią poniżej na posiadanie niewychowanych i wrzeszczących dzieci powinna być zgoda pozostałych lokatorów!! Pozdrawiam serdecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    Kasia00(2015-08-04)
  • Może przeprowadź się do klatki pani Franciszki i po miesiącu zdaj nam relację, jak to jest słyszeć ujadanie kilkanaście godzin na dobę?
  • chętnie skorzystam z propozycji :)
  • No to dalej, na co czekasz, na pewno znajdziesz chętnego na zamianę, tylko pewnie jesteś zwykłą gimbusiarą i rodzice się nie będą chcieli przeprowadzić.
  • hah no niestety nie :D, ale dziękuję za komplement !
  • Nie traktowałbym tego w kategoriach komplementu.
  • A już myślałam, że kulturą zaczynamy dorównywać Europejczykom.
  • Chętnie. W związku z tym że pracuję od 7 do 17 psie ujadanie na pewno nie będzie mi przeszkadzać;) Proponuję znaleźć sobie porządną pracę, a nie siedzieć w domu i marudzić że szczekanie między 9 a 13 przeszkadza.
  • Niektórzy pracują na zmiany, niektórzy czasem chorują, niektórzy są na rencie lub emeryturze ty tępa dzido.
  • Gimbusiara to dla Ciebie komplement? I chciałbym przypomnieć, że Polacy są i zawsze byli Europejczykami. Ale skoro "gimbusiara" jest dla Ciebie komplementem, a znajomość podstaw geografii i historii mocno kuleje, to wniosek jest jeden - nie zaczęłaś nawet czwartej klasy podstawówki.
  • a są też i tacy, co pracować nie muszą i dlaczego mam słuchać ujadania jakiegoś kundla? ja nikomu życia nie uprzykrzam to i mój spokój proszę szanować!!!
Reklama