UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jakiś żart te 300zł tak Ceny są kosmiczne w tzw niepublicznych. Dodatkowo wchodzi opłata za wyżywienie. Ci co maja 500+ powinni być brani pod uwagę w drugiej kolejności - mają 500 mogą zapłacić za niepubliczne. tak pracujący rodzice jedynaków znowu maja udowadniane że ich dzieci są gorsze, bo pierwszeństwo mają wielodzietni i "samotne" mamuńki. Co za kraj!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    matkajedynaka(2016-04-13)
  • No nie wiem czy wielodzietni mają pierwszeństwo, mam trójkę, starszy idzie do szkoły a z młodszymi 3letnimi bliźniakami nie wiem co zrobię, ja pracuję mąż też, babcie i dziadkowie także, owszem dostaniemy 500+ na dwójkę ale już od dawna wiem na co przeznaczenie te pieniądze i nie uwzględniałam w tych wydatkach przedszkola niepublicznego, jestem wściekła bo narazie nie wiem co zrobię od września a praca niestety na mnie nie poczeka
  • Więc może trzeba zweryfikować te plany wydatków 1000+ i nie ma się co wściekać. .. a na przedszkole niepubliczne i tak państwo dzięki programowi 500 + Ci dołożyło nie każdy ma nawet takie szczęście :)
Reklama