UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • za te GWAŁTY za ten przepych za te tytuły jakie posiadają Nigdy nie będę chodzić do jaskini zła. Katolicy są WREDNI, ZAKŁAMANI, FAŁSZYWI, OBŁUDNI, ZAWISTNI, ZA KAWAŁEK CHLEBA BY OCZY WYDŁUBALI, ZAZDROŚNI, parafia na willowej jest czystym przykładem, każdy idzie tylko żeby się pokazać że ' ' JA CHODZE DO KOŚCIOŁA TO JESTEM DOBRY, FAJNY, WIDZĄ MNIE SĄSIEDZI i ksiądz I CHCĄ ZE MNĄ ROZMAWIAĆ' ' fałszywe towarzystwo !!!
  • Cos Ci sie chyba pomylilo. Sredniowiecze, zascianek, ciemnogrod. Katole i katofanatycy, to najczesciej slysze od ludzi nie wierzacych o praktykujacych katolikach. I jeszcze mohery. Wiara zwlaszcza katolicka jest passe, bo ciemnogrod,zascianek.. to nie te czasy ze jak pojdziesz na msze to Fajny jestes. Raczej zacofany i zobobonny. Katolicy sa raczej dyskryminowani prof Chazan np bo ma sumienie i z niego korzysta.
  • ten cały chazan jest idiotą, i nie powinien być lekarzem, pierwszeństwo ma prawo a nie jego wiara. .. .
  • W czasach kiedy katolicy są zewsząd atakowani ty piszesz o obłudzie i zawiści i fałszu? Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zobacz jak twoja wypowiedź nasączona jest złem i agresją.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Thomson3434(2014-08-17)
  • Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Leń znajdzie zawsze wymówkę ale BÓG nie będzie pytał dlaczego nie chodziłeś tylko każdego rozliczy z jego życia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    złodziej(2017-12-30)
Reklama