Dobre wyniki młodych olimpijczyków

Elbląg, Dobre wyniki młodych olimpijczyków

W niedzielę, 24 czerwca odbył się VIII ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Gdańskiego Exclusive Sport CUP. W turnieju uczestniczyły drużyny z czterech województw.

Olimpia Elbląg wystawiła dwa zespoły w w/w turnieju rocznika 2010: Olimpia Elbląg Biali oraz Olimpia Elbląg Żółci. W turnieju wzięło udział siedem drużyn, graliśmy systemem rozgrywek "każdy z każdym".Cały turniej wygrała drużyna Marko Gol z Gdańska, ale nasze zespoły zajęły wysokie miejsca, odpowiednio Żółci - 2; Biali - 4.
       Wszyscy chłopcy otrzymali medale, puchar oraz voucher finansowy na zakup sprzętu sportowego. Najlepszym zawodnikiem w drużynie Olimpia Elbląg Biali został: Bartosz Roszkowski, natomiast w drużynie Olimpie Elbląg Żółci - Szymon Dziewiałtowicz, Szymon został również uhonorowany statuetką najlepszego zawodnika całego turnieju!