UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czekamy z utęsknieniem na mecze spadkowicza z chorwackim albo innym duńskim średniakiem w pucharach. Przepraszam, żartowałem, w I lidze są tylko puchary z Wągrowcem. Co wy w ogóle komentujecie eksperci, te mecze miały tylko się odbyć jak najtańszym kosztem(był zerowy), bez kontuzji i tyle. Wszystkie polskie kobiece zespoły w pucharach od EHF w górę patrzą zawsze tylko na to żeby szybko i tanio odpaść(Montex wyjątek czasami), a ci specjaliści ze swoimi pseudo mądrościami wyskakują. Mieliście rok temu okazję "czelendża" pooglądać fachowcy, do bólu. Jakoś nie zauważyłem żadnego ani na Słowenii, ani w Turcji, czy Hiszpanii.
  • @hd - Cwok od siedmiu boleści. Pupa boli co, wszystko w łeb kramiary. Jeszcze oburzenie na sponsora byłego. Skamlaj do miasta jak tu kasę wyrwać na Spółkę Akcyjną pod tytułem kramiarski start.
  • @hd - Twoje wywody cuchną mułem. Tak pięknie zagrały no brameczki zabrakło. Kolega był w Hiszpanii ? Turcji ? O, żesz żeby tylko był life w necie bo kto pojedzie do Norwegii. No takich właśnie mają kibiców gwiazdy z Kramu. A może mają wywalone bo klub idzie po równi pochyłej.
  • Ale co ty się tak napinasz, walisz inwektywami jak nie przymierzając, jakiś prosty stolarz. Nerwy na wodzy, nie warto, to tylko zakładowa drużyna. Właściwie I-ligowa. Dopingiem się może zajmij, zmontuj jakąś ekipę z pośredniaka na staż za 9 stówek, może akurat trzeźwi będą w sobotę po południu.
  • @hd - hd. .. fajnie gramy dalej ale ja jeszcze duńskiego średniaka to nie widziałem. .. :D
Reklama