UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • warto stawiać na porażki tych słabiaków na stsach - znów wygrałem i jestem z siebie dumny :)
  • Trochę informacji dla takiego barana jak Ty. .ostatnie 6 meczu jest wygranych więc chyba dużo przegrałeś pieniędzy poza tym nie wiem ile musiałeś postawić aby bardzo dużo wygrać na naszym meczu jak kurs był z 1.05 poza tym dlaczego jak wygrywamy to nigdy nie ma pozytywnych komentarzy, ale jak przegrana to książka się robi. .. Przykro mi, że w Elblągu są sami cebulacy którzy żyją porażkami i wszystkim co jest złe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    CebulainElbląg(2014-12-01)
  • CebulainElbląg skoro tak pojechałeś i wulgarnie wyzywasz komentujących wasze nieudolne boiskowe poczynania to dopiero od teraz zacznie się jazda. A tak przy okazji marzeniem twoim by było aby mieć wygrane ostatnie 6 meczów skoro rzeczywistość jest zgoła inna, gdyż w 7 kolejce dostaliście lanie od sąsiada z za miedzy czyli Warmii Traveland Olsztyn i i jak by nie liczył to było raptem 4 kolejki temu. No ale jak skończyło się OHP to trudno oczekiwać umiejętności liczenia do sześciu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(2014-12-01)
  • Człowieku było 6 spotkań bez porażki? Nie wierzysz? To czytaj i sobie policz na liczydle jeśli masz problem z liczeniem na palcach! Owszem w 7 kolejce była porażka z Warmią w Olsztynie. Kilka dni później w Pucharze Polski wygrali właśnie z Warmią. Następnie pokonali Real-Astromal Leszno w lidze, w Elblągu zespół z Brodnicy w ramach Pucharu Polski. Trzeci z rzędu wygrany mecz to zwycięstwo ligowe nad ekipą Wolsztyniaka Wolsztyn na wyjeździe, potem w kolejną środę pokonali w Koszalnie Gwardię (Puchar Polski) i 22 listopada 24:17 wygrali z Sokołem Kościerzyna u siebie. Z której strony nie liczyć wychodzi na to, że wygrali 6 spotkań z rzędu, po 3 w lidze i PP.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    1+1+1+1+1+1=6(2014-12-01)
Reklama