A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koszalin przegrał u siebie z Jarosławem i w Jarosławiu tez raczej przegra. Nie zgadzam się z jednym z przedmówców (ale szanuje opinie innych kibiców), że Koszalin rozjechał Start. To Start przegrał sam ze sobą (przez 13 minut dziewczyny rzuciły 1 bramkę, słownie jedną). Koszalin był i jest słaby w tym sezonie. Dużo lepszą ekipą są Kobierzyce i Jarosław. Od tego jak Start wykorzysta przerwę zimową zależy czy realnie powalczy o te 3 miejsce do końca sezonu z Kobierzycami i Jarosławem.
  • To takie marzenie ściętej głowy. Koszalin pewnie ograł Star w naszej hali. Czy Start w tym pomógł swoim fatalnym graniem czy nie Twoja opinia prywatna. A Koszalin wtopił w Jarosławiu jak EKS w karnych na własne życzenie. Magiczne 29:29 i karne w obu meczach korespondencyjnie. W sobotę zobaczymy obraz meczu Koszalin vs Kobierzyce. Start i nie tylko one mają przerwę żeby się zbroić i trenować.
  • Start na Jarosławiu wygrał że tak snujesz wizje ?!