UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ale Wy jesteście pajace. Zawsze wam źle. A z resztą tylko tyle w życiu możecie zrobić co napiszecie tu, Tyle umiejętności, tyle odwagi, tyle sukcesu. Proszę o więcej szacunku dla Prezesa. On naprawdę się stara i nasz Klub się stopniowo systematycznie rozwija. Najlepiej dyskredytować, obrażać, atakować. Umów się na spotkanie z Prezesem jest często w Klubie porozmawiaj w cztery oczy. Pomóż, doradź i bądź bohaterem a nie szczurem, który za klawiaturą i ukryty za monitorem wylewa swoje mądrości życiowe. Jeśli masz odwagę i dobro Olimpii na sercu to przestań pierd. .. .lić i pomagaj a nie niszcz. Chyba, że na tym Ci zależy to wtedy miej się na baczności i nie popełnij błędu, bo my prawdziwi kibice mamy już dość takich komentarzy. Pozdrawiamy i bądź czujny
  • jak chcę w 4oczy z ks. pogadać to do kościoła se leze, a ten gość wyczerpał kredyt zaufania, nie wiem na czym się zna, ale na pewno nie na prowadzeniu klubu, na pewno nie na szkoleniu młodych piłkarzy- widać że tylko na mamieniu kibiców, 5roków temu myślałem że może to fajnie ks. -prezes, ale jednak nie. niech idzie w diabły.
Reklama