UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A może by tak zapłacić zaległe pieniadze chłopakom, co grubasku ? I niech nikt nie pisze ze to bzdury bo to sa fakty. Wystarczy pogadać z chłopakami. Niektórzy mają problem zeby zapłacić za mieszkanie. I to jest dla nich motywacja do walki o utrzymanie? Byłem pierwszy żeby po gównianym meczu im dowalić w postach, ostro skrytykować jesli na to zasłuzyli ale ta sytuacja to są jaja. Ważą się losy klubu o być albo nie być, wszyscy włącznie ze mną wymagamy od nich waleczności, charakteru i dla utrzymania klubu zostawienia zdrowia na boisku a tutaj takie numery. O co idzie gra?Zaczynam zdawać sobie sprawę że to co się dzieje to zaplanowana z premedytacją komedia Guminiaka aby w prosty i zwyczajny sposób SPAŚĆ DO TRZECIEJ LIGI. A zabieranie pieniędzy zawodnikom to odbieranie im ochoty do gry. Finał może być taki że Olimpia spadnie a kasę prezes i tak będzie musiał piłkarzom wypłacić. Chciałem napisać że najbliższe trzy mecze zadecydują o tym czy gasimy swiatło czy gramy dalej ale już Guminiak zaczął tę zarówke wykręcać z lampy. Jak tych chłopaków zmotywować? Ja nie wiem. Czego od nich wymagać? Pewnie pozostaje odwołać się do bohaterskich odruchów lokalnych patriotów. Ale czy to zadziała jak w domu leża rachunki nie zapłacone?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    superprezio(2019-03-25)
  • Chłopaki nie mają płacone od trzech miesięcy ,rachunki czekają jak tu grać ,tu trzeba myśleć jak żyć i za co .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Mr.Bean(2019-03-26)
Reklama