UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @a - O Starcie pisz pod Startem może wtedy coś zrozumiesz ułomny intelektualnie asie.
  • Nie ja zacząłem o Starcie. Odpisałem na czyjś komentarz. Pisałeś coś o epitetach i rynsztoku a sam co teraz robisz? To jak z tym budżetem? Budżet Kwidzyna to około 160 mln zł. Sprawdź sobie teraz jaki jest budżet Elbląga, który jest prawie 3 razy większy i zweryfikuj swoje zdanie o bogatym mieście.
  • @a - Zszedłem do Twojego poziomu żebyś nie czuł się osamotniony. Trzy razy większe miasto i trzy razy większy budżet. To, że kluby dostają jedno wielkie g od miasta to ja wiem. W MMTS jednak różowo nie jest. Mogli nawet nie przystąpić do rozgrywek gdyby nie zastrzyk finansowy. Ja im nie zaglądam w bilans i przychody. Widzę jednak, że jest tam klimat. Lokalne firmy jak ROBI i inni sponsorzy jakoś to ciągną. Meblarze doszli już do ściany, to nie jest team na Superligę nie wspominając o trenerze, który biorąc czas pyta się zawodników Panowie co gramy ?:-) Na miejscu Wójcika nawet bym nie gdybał ile trzeba dołożyć do kasę klubu, żeby coś osiągnąć.
Reklama