UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam tą całą dyskusję i dochodzę do wniosku że kibice piłki nożnej w Eg to raczej ciężko myślący ludzie. .Nie od dziś wiadomo, że Elbląg to biedne, zadłużone i wyludniające się miasto. Więc stawianie tezy że trzeba wybudować nowy stadion to jakaś paranoja!!!. Żeby wybudować stadion z prawdziwego zdarzenia na 8-10 tys. ludzi to potrzeba gdzieś 50-60 mln zł. Może szanowni kibice zamiast spamować komentarzami napisali by jak pozyskać takie pieniądze??. Drugą sprawa są koszty eksploatacji takiego stadionu. Przecież miasto musiało by wykładać co roku kilka mln zł żeby to utrzymać. Często też pojawia się teza, że jak będzie nowy stadion to przyjdzie duży sponsor. Większej głupoty nie słyszałem w życiu!!. W 2011 roku w Ostródzie wybudowano stadion za 40 mln zł na 5 tys osób a zespół z tego miasta dalej buja się w trzeciej lidze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    kibic-elbąg(2017-11-29)
  • @kibic-elbąg - Na ile ludzi? Osiem do dziesięciu tysięcy? A po co, ja się pytam. Żeby stadion w 85 % był pusty? W ostatnich latach najwięcej ludzi było na meczu z Sokółką o awans do I ligi. Całe 3.000 osób. Olimpia powinna mieć nowoczesny stadion maksymalnie na jakieś 3 - 4 tys. osób. Nie jesteśmy piłkarskim miastem, więc tyle w zupełności wystarczy. Oczywiście poczekamy sobie jeszcze z 15 kolejnych lat, nie mam złudzeń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    KibiczProstej(2017-11-29)
Reklama