UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No i to się chwali! W Anglii gdzie teraz mieszkałem dookoła klubu. .. 6 liga!!!! kręci się zawsze 10-15 wolontariuszy co mecz. Czasem dostaną jakiegoś gifta, czasem szamkę, ale robią to dla klubu. .. za darmo!!!!! no i trochę dla siebie bo potem mają doświadczenie przy szukaniu pracy. Ale jest tez dużo seniorów albo rencistów, którzy chcą być przydatni jeszcze komuś i wtedy taki wolontariat jest na wagę złota. Nie rozumiem tej krytyki, że musi być za hajs. PZPN teraz robi nabór wolontariuszy na Mistrzostwa Świata U20 i myślicie że komuś coś płacą? NIE!!!!! a jest ich tysiące w całej Polsce.
  • @Wolo - co racja to racja, ale tam ludzie żyją klubem i życzą mu dobrze, a tu jak się czyta niektóre komentarze to można odnieść wrażenie że liczy się tylko transfer Ronaldo i awans do Ligi mistrzów, pewnie nawet na stadion nie chodzą bo bilety za drogie, a za co klub ma transfery potem robić to już ich nie obchodzi, jakoś na Widzewie to rozumieją i robia frekwencje na trybunach a poziom przecież oglądają ten sam
  • @Wolo - 6 liga racja, tam jest miejsce na wolontariat. A tu jest 2 liga i tu powinno się zatrudnić ludzi do pracy na pełen etat. To jest normalność, a nie cały czas kombinowanie. Nie ma kasy, to powrót do TKKF-u i wtedy można nawet koło gospodyń wiejskich wkleić żeby pierogi robiły, po gwizdku na łuku za bramką browary grill, dla wszystkich free. Nie problem. Ale też nie wołajcie za bilety kasy. Jak się bawić, to się bawić, ale wszyscy.
  • Tak jak tutaj ktoś napisał - Legia też ma swoich wolontariuszy a to ekstraklasa, PZPN też ma program wolontariatu na mecze reprezentacji i na mistrzostwa świata do lat 20.Większość klubów w ekstraklasie ma swoich wolontariuszy, tylko tutaj widzicie jakiś chory problem. Ja mówię: dla mnie pomysł świetny. Żeby klub funkcjonował dobrze musi się otworzyć na potencjał w mieście, a nie tylko praca lub szkoła i dom i tak w kółko a potem wyjazd do Trójmiasta i papa.
Reklama